Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Holandii zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w trakcie trwania targów BIOFACH, które odbędą się w dniach 13-16 lutego 2024 r. w Norymberdze.

BIOFACH to organizowane w Niemczech jedne z najbardziej prestiżowych i znanych targów żywności ekologicznej na świecie, na których każdego roku spotykają się przedstawiciele branży spożywczej (firmy, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe), a swoją ofertę prezentują tysiące wystawców z całego świata (w 2023 r. w targach Biofach uczestniczyło przeszło 2 700 wystawców z 95 krajów).

W trakcie najbliższej edycji targów dodatkowo dla przedstawicieli sektora spożywczego zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami i organizacjami branżowymi z Holandii zostaną zorganizowane spotkania B2B BIOMATCH 2024. Wydarzenie to jest organizowane przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network we współpracy z Holenderską Agencją Przedsiębiorczości (Netherlands Enterprise Agency – RVO) oraz Konsulatem Generalnym Królestwa Niderlandów w Monachium.

Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 14-15 lutego 2024 r. na terenie targów BIOFACH, w pawilonie holenderskim (hala 5) odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych indywidulanych spotkań.

Koszty

Udział w spotkaniach BIOMATCH jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i bilet wstępu na targi Biofach uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.