wtorek, 28 czerwca, 2022

Nowinki czerwcowe sieci EEN #3

Serdecznie zapraszamy do lektury NOWINEK czerwcowych – w których szereg ciekawostek z życia sieci Enterprise Europe Network:

 

#1 Zostań dostawcą NATO i instytucji publicznych w USA – szkolenie online 30 czerwca

30 czerwca br. w godzinach godz. 9.00 – 14.30 odbędzie się kolejne szkolenie online w ramach projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie”: Zamówienia publiczne NATO i instytucji publicznych w USA

 

WIĘCEJ

——————————————————————–

#2 Treści i usługi cyfrowe – nowe obowiązki przedsiębiorców


Przedsiębiorcy są zobowiązani do wdrożenia zmian w zakresie ich obowiązków dotyczących usług i treści cyfrowych. Mogą Państwo zobaczyć – jak w związku z nowymi dyrektywami unijnymi – cyfrową, towarową i omnibus – zwiększyła się ochrona konsumentów.

WIĘCEJ

————————————————————————————        

#4 NATO otwiera nowe możliwości biznesowe przed polskim sektorem ICT

Firmy z branży opakowań zapraszamy na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 26.05.2022 (czwartek) od 09:00 do 11:00 w budynku Starej Kotłowni (ul. Prawocheńskiego 9 Olsztyn, sala 2A). 

Motywem przewodnim spotkania będzie dyskusja na temat TRENDÓW. O tych globalnych mających pośredni

WIĘCEJ

——————————————————————–

#4 Przedsiębiorcy ukraińscy poszukują partnerów biznesowych – sprawdź kogo i skontakuj się z najbliższych ośrodkiem Enterprise Europe Network

Firmy z Ukrainy z różnych branż poszukują partnerów biznesowych z Polski, którzy byliby zainteresowani nawiązaniem współpracy. Wśród z nich znajdziemy zarówno liderów rynku, jak i małe manufaktury. Dzięki sieci Enterprise Europe Network możesz z nimi bezpłatnie nawiązać kontakt. Poniżej przedstawiamy listę ukraińskich przedsiębiorstw poszukujących dystrybutorów, a także partnerów produkcyjnych oraz inwestycyjnych.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.