środa, 10 sierpnia, 2022

Nowinki z Sieci_Sierpień 2022

Serdecznie zapraszamy do lektury, co nowego dzieje się w sieci Enterprise Europe Network i jakie są plany na najbliższe tygodnie/miesiące.

#1 Spotkania networkingowe – daj się poznać

 

Poszukując nowych klientów czy partnerów warto pamiętać, że dzisiejszy marketing i biznes to rynek relacji. Budowanie więzi to podstawa sukcesu. Można to robić poprzez pokazywanie się w mediach, aktywne prowadzenie profilu firmy na mediach społecznościowych czy uczestniczenie w targach. Nic jednak nie zastąpi osobistych spotkań, poznawania ludzi
i budowania bezpośrednich relacji.

WIĘCEJ informacji: https://een-polskawschodnia.pl/spotkania-networkingowe-daj-sie-poznac/ 

 

——————————————————————–

#2 Międzynarodowe spotkania b2b podczas Konferencji ISEO 2022 we Wrocławiu, 5 września


Międzynarodowe spotkania b2b podczas konferencji „52nd International Symposium on Essential Oils ISEO 2022” odbędą się w trybie hybrydowym i są przeznaczone dla podmiotów z następujących branż:

  • spożywczej;
  • farmaceutycznej;
  • chemii gospodarczej;
  • kosmetycznej.

WIĘCEJ

————————————————————————————        

#3 Sektor kosmetyczny w Brazylii

Dla sektora kosmetycznego, Brazylia jest drugim po Stanach Zjednoczonych rynkiem perfum i czwartym na świecie, odnośnie sektora „beauty”. Jest to również trzeci kraj co do liczby nowych produktów wprowadzanych na rynek za Stanami Zjednoczonymi i Chinami.

WIĘCEJ

——————————————————————–

#4 Międzynarodowe spotkania B2B dla branży spożywczej podczas Riga Food 2022, rejestracja do 9 września

 

W imieniu sieci Enterprise Europe Network serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych w czasie Targów Spożywczych w Rydze RIGA FOOD w dniach 7-9 września 2022r., które odbędą się w formie hybrydowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

——————————————————————–

#5 Polskie stoisko na targach REHACARE 2022, 14-17 września 2022 r.

Targi Rehacare to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych adresowanych do podmiotów działających w obszarach związanych z rehabilitacją, profilaktyką, integracją i opieką. Każdego roku ponad 700 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki rehabilitacyjnej. Udział w tym wydarzeniu daje możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży rehabilitacyjno-pielęgniarskiej, jak również stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z trendami i nowościami rynkowymi.

WIĘCEJ

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.