W dniu 1 grudnia 2016 r. w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie networkingowe z niemieckimi firmami z branży IT/ICT.

 

Organizatorami są SIBB e.V. – niemieckie stowarzyszenie przedsiebiorstw z branży informatycznej, Ośrodek Enteprise Europe Network przy Agencji Rozwoju Biznesu i Technologii w Berlinie oraz Krakowski Park Technologiczny.

 

Do udziału zachęcamy wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa, przedstawicieli klastrów oraz instytucje naukowe.

 

Wydarzenie rozpocznie się 1 grudnia od godziny 13:30, przy ul. Podole 60, 30-394 Kraków. Po krótkiej części wprowadzającej nastąpi runda Business Matchmaking / Business Speed-Dating, podczas której polscy i niemieccy przedsiębiorcy będą mogli poznać swoich potencjalnych kooperantów, partnerów handlowych oraz nawiązać ciekawe kontakty z berlińskimi insytucjami wspierania biznesu.

 

Z przyjemnością informujemy, że do wyjazdu udało nam się skompletować ciekawą listę firm o bardzo szerokim portfolio produktów oraz usług – wszystkie niezbędne informacje o niemieckich firmach (strona internetowa, branża, osoba uczestnicząca w wyjeździe, profil firmy oraz lista proponowanych tematow współpracy) znajdą Państwo TUTAJ.

 

Dodatkowych informacji udzielają:
Ze strony Krakowskiego Parku Technologicznego glownym koordynatorem jest Pan Bartosz Jozefowski:
bjozefowski@kpt.krakow.pl

 

Ze strony Politechniki Krakowskiej Pani Wioletta Wiechec z Centrum Transferu Technologii:
wiechec@transfer.edu.pl

 

Ze strony Krakowskiej Izby Handlowo-Przemyslowej Pani Agnieszka Czubak z Enterprise Europe Network:
aczubak@iph.krakow.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.