Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza Państwa na szkolenie pt. „Lean Management – wsparcie innowacyjności procesowej w oparciu o najlepsze międzynarodowe praktyki doskonalenia”, które odbędzie się dniach 23-24 maja 2016 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91A w Olsztynie.

 

Do udziału w szkoleniu zachęcamy wszystkich Państwa, którzy chcą poznać znaną na świecie koncepcję zarządzania przedsiębiorstwem. Podczas dwudniowego warsztatu specjalista przedstawi Państwu główne założenia Lean Management oraz przeprowadzi z uczestnikami gry symulacyjne.

 

Prowadzącym szkolenie będzie Pan Andrzej Jóźwiak – Właściciel firmy szkoleniowej, od 15 lat zajmujący się zarządzaniem jakością i zarządzaniem procesami (BPMS), Lean oraz Six Sigma w przemyśle i produkcji, bankowości, energetyce wytwórczej oraz sektorze paliwowo-energetycznym. Certyfikowany trener, prelegent i uczestnik wieli konferencji i szkoleń.|

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:

  • 1 osoba z MŚP – reprezentant firmy produkcyjnej z województwa warmińsko – mazurskiego;
  • konieczność przesłania do dnia 18 maja 2016 r. wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl lub een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 6089 521 12 60.
  • wpisanie do bazy kooperacyjnej profilu biznesowego Państwa firmy – usługa jest bezpłatna! Nie dotyczy firm, które już posiadają swój profil w naszej bazie ofert (formularz w załączeniu).

 

Liczba miejsc na szkoleniu jest limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W załączeniu znajduje się program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt Enterprise Europe Network finansowany jest przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.