Enterprise Europe Network Polska Wschodnia przesyła najświeższe informacje, co ciekawego w sieci

Zachęcamy do lektury i kontaktu

#1 Kompetencje cyfrowe. Jakich kompetencji oczekiwać od nowych pracowników lub w jakie wyposażyć obecnych?

Punktami styku MŚP z cyfryzacją są technologie informacyjno – komunikacyjne (ICT), cyfrowe kompetencje pracowników, a nierzadko wydzielanie i zlecanie zadań podmiotom zewnętrznym (np. agencjom reklamowym, biurom księgowym, fakturowanie). Kompetencje cyfrowe pracowników mają niezwykle istotne znaczenie dla przedsiębiorstw. Zespół pracowników wyposażonych w kompetencje cyfrowe to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wypracowywanie zysków. Ale nie tylko.

WIĘCEJ informacji: TUTAJ

——————————————————————-

#2 Sukcesy przedsiębiorców

Czy warto korzystać z misji i targów?

Co dają przedsiębiorcy dotacje?

Zajrzyj na bloga Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego by poznać historię jednego z naszych klientów. 4szpaki – droga lokalnych rzemieślniczych kosmetyków naturalnych na półki w Europie i Azji.

WIĘCEJ

#3 Forum Energii Elektrycznej dla Ukrainy – spotkania b2b online dla firm z branży energetycznej

Misje handlowe to doskonała okazja do znalezienia partnerów zagranicznych na konkretnym rynku i w wybranej branży. Dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynki zagraniczne często jest to pierwszy bezpośredni kontakt z firmami zagranicznymi. Pojawiają się jednak pytania. Gdzie szukać możliwości udziału w misjach handlowych? Jak się do nich przygotować? Czy mnie na nie stać? Z pomocą przychodzą doradcy sieci Enterprise Europe Network (EEN). Większość tego typu wydarzeń organizowanych przez sieć EEN jest bezpłatna lub dofinansowana co ułatwia eksplorację nowych rynków zagranicznych.

WIĘCEJ

——————————————————————–

#4 Włącz się w dekarbonizację branży lotniczej regionu MENA. Konferencja i spotkania b2b w Dubaju, 28 lutego

Celem wydarzenia Sustainable Aviation Futures jest promocja strategii zrównoważonego rozwoju lotnictwa i wdrażania rozwiązań mających na celu dekarbonizację sektora lotniczego w regionie Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

WIĘCEJ

——————————————————————–

#5 Bezpłatny dostęp do bazy ofert współpracy zagranicznej

W ramach realizowanego przez nas projektu Enterprise Europe Network oferujemy przedsiębiorcom dostęp do największej na świecie bezpłatnej bazy ofert współpracy zagranicznej. Baza zawiera profile firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z prawie 60 krajów na całym świecie. Przedsiębiorcy poszukujący możliwości współpracy z kontrahentami zagranicznymi mogą sami przeszukiwać bazę w oparciu o rodzaj poszukiwanej współpracy, partnera biznesowego czy wybrany sektor działalności. Każdego dnia pojawiają się nowe profile firm zagranicznych.

W przypadku zainteresowania konkretnym profilem firmy zagranicznej w celu pozyskania danych kontaktowych do firmy prosimy o kontakt z naszym biurem. Istnieje również możliwość dopisania profilu Państwa firmy do ogólnoświatowej bazy. Dzięki tej bezpłatnej formie promocji firmy na rynkach zagranicznych, mają Państwo możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

BAZA OFERT WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ

——————————————————————–

#6 „EU Techbridge Final Event: North America – EU matchmaking energy & water” – spotkania b2b online, 9-23 lutego

W ramach wydarzenia ‘EU Techbridge Final Event: North America – EU matchmaking energy & water’ odbędzie się webinarium (9 lutego) na temat możliwości podjęcia współpracy z partnerami z rynku Ameryki Północnej w zakresie rozwoju działalności w sektorze zielonych i niebieskich technologii, oraz spotkania b2b (10-23 lutego)

Więcej dowiesz się TUTAJ.

 

#EENcanhelp

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.