poniedziałek, 11 kwietnia, 2022

Nowinki z sieci #1

W całkiem nowej odsłonie przesyłamy garść najświeższych newsów, co ciekawego w sieci i poza nią. 

Zachęcamy do lektury przy porannej kawce  🙂 

 

#1 Wystartował program EIT Jumpstarter 2022

Program jest kierowany do innowatorów – przedsiębiorców, naukowców, doktorantów lub studentów studiów magisterskich i dotyczy branż: opieka zdrowotna, surowce, sektor rolno-spożywczy, energia, produkcja i mobilność miejska. Co oferuje Jumpstarter?

WIĘCEJ

 

#2 Kurs „Marketing eksportowy”

Kurs Akademii PARP: „Marketing eksportowy” adresowany jest do wszystkich tych przedsiębiorców, którzy są zainteresowani nawiązywaniem nowych kontaktów zagranicznych i rozwijaniem obecnych. Podstawą do rozpoczęcia efektywnych działań marketingowych i promocyjnych w eksporcie jest znajomość potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów, świadomość mocnych cech swoich produktów oraz poprawne opracowanie głównego przekazu do grupy odbiorców. Nie można też pominąć kwestii zaangażowania kapitałowego i wyboru odpowiedniej inwestycji na zagranicznym rynku, która umożliwi stabilny rozwój firmy.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

 

#3 Spotkania międzynarodowe dla branży medycznej już wkrótce! 

Zapraszamy podmioty i przedsiębiorców działających w szeroko pojętej branży medycznej do udziału w spotkaniach z zagranicznymi przedstawicielami świata medycznego w czasie spotkań pod nazwą „MED2MEET – virtual healthcare cooperation day”, które odbędą się dnia 18 maja 2022r. w formie online. REJESTRACJA wraz ze szczegółami wydarzenia.

 

#4 Netflix stworzy w Warszawie regionalny hub 😉 

Netflix otworzy w Warszawie biuro, które ma być hubem dla regionu środkowej i wschodniej Europy, obejmującym działalność produkcyjną amerykańskiego giganta streamingu w Polsce, Rumunii, Czechach, Chorwacji oraz na Ukrainie i Węgrzech, pisze The Hollywood Reporter.

Źródło: Puls Biznesu
Treść chroniona prawem autorskim. Całość przeczytasz tu: https://www.pb.pl/netflix-stworzy-w-warszawie-regionalny-hub-1146102

WIĘCEJ

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.